• Uczniowie klasy 3a goszczą Rodziców

• Bardzo nam miło, że po okresie pandemii, która przez dwa lata nie pozwoliła nam organizować spotkań w szerszym gronie w szkole, wreszcie udało nam się takie spotkanie zrealizować. 21 grudnia uczniowie klasy 3a mieli okazję wystawić przedstawienie dla swoich Rodziców, Dziadków i najbliższych pt. „W poszukiwaniu Świąt”… Podczas występu uczniowie szukali ducha świąt i świątecznej atmosfery. Odwiedzili centrum handlowe, w którym panował straszny hałas udający tylko świąteczny klimat. Odwiedzili samotnego, biednego starca, któremu zmarła żona, a syn wyjechał za granicę i o nim zapomniał. Odwiedzili bogaty dom, a w nim rodzinę, ale tam nikt ze sobą nie rozmawiał, wszystkich pochłonęły komputery, gry i praca. Na szczęście spotkaliśmy orszak dzieci, które swoim głośnym śpiewem i wspaniałym kolędowaniem pomogły nam odnaleźć sens tych świąt. Święta to nie prezentów moc. Święta to nie sto potraw na stole. Święta to czas kiedy jesteśmy razem i mamy bliskich przy sobie. I z tym przesłaniem, mieliśmy okazję na wspólny poczęstunek, chwile spędzone razem, uczniowie przygotowali samodzielnie drobne upominki w postaci świeczników lub kul śnieżnych. Bardzo dziękujemy naszym Gościom za przybycie. Oby jak najwięcej okazji do tak cudownych i wzruszających spotkań.